Popis
Předmětem dražby je Revolver, výrobce Taurus, model 85, ráže 38 Special, výr. č. OE65989,zbraň kategorie B, bez zásobníku, revolverový válec má vůli, levá horní část střenky prasklá, značné známky opotřebení.
Dražby se může zúčastnit pouze ten dražitel, který je držitelem zbrojního průkazu nebo zbrojní licence zákona č. 119/2002 Sb., o střelných zbraních a střelivu (zákon o zbraních), a to na základě povolení k nákupu zbraně, který mu vydá příslušný útvar policie.
Oba dokumenty je dražitel povinen 2 dny před konáním dražby předložit k ověření v sídle soudního exekutora nebo jejich kopie doručit soudnímu exekutorovi v listinné či elektronické podobě. Pokud tyto dokumenty nebudou předloženy, nebude dražitel připuštěn k dražbě.
Fotogalerie
Copyright ©2025 Recovery Consult s.r.o.