DRAŽBA 124 EX 766/21 - Byt 3+1 v k.ú. Letňany, obec Praha

spisová značka 124 EX 766/21

Aktuální čas

začátek dražby26.10.2022 11:00  konec dražby26.10.2022 11:15 typ majetkubyty
lokalitakraj Hlavní město Praha - okres Hlavní město Praha

nejnižší podání 4 180 667 Kč 

znalecký posudek6 271 000 Kč dražební jistota500 000 Kč minimální příhoz30 000 Kč

      doporučit

Popis

Oceňovanýbyt je umístěn v typovém panelovém bytovém domě. Počet nadzemních podlaží domuje 12 a má 1 podzemní podlaží. V objektu není půda a nemá vybudované obytnépodkroví. Základy má železobetonové izolované, objekt je panelové konstrukce astropy jsou železobetonové montované. Má rovnou střechu, střešní krytinu tvoříživičná lepenka a pro konstrukci klempířských prvků byl použit plech. Vnějšíúprava pláště objektu: omítka na perlince a zateplení pláště je z polystyrenu.Dům má tyto společné prostory: vstupní prostor, schodiště, výtah.

 

V roce2014 proběhla rekonstrukce těchto konstrukčních prvků: výtah - celková, vstupníprostor - celková, střecha - celková, zateplení pláště - celková, okna -celková. Stěny jsou bez vad, střecha je bez vady, provedena je nadstandardně,okna jsou v bezvadném stavu a v nadstandardním provedení, podlahy v objektu jsoubez závad, vady vybavení nejsou zřejmé a v objektu jsou rozvody bez vad. Bytovýdům je zrekonstruovaný.

 

Bytovájednotka je v osobním vlastnictví. Je umístěna v 8. podlaží a její dispozice je3+1. Podlahová plocha činí 63.4 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí66.4 m2.

 

Jádro vbytě je z umakartu. Vnitřní omítky jsou štukové. V bytě jsou instalovánaplastová okna s dvojsklem. Orientace obytných prostor je na jih, západ. Vkoupelně se nachází klasická vana, umyvadlo a na WC je klasická toaleta. V oceňovanébytové jednotce jsou dýhované plné interiérové dveře, zárubně dveří jsouocelové a vchodové dveře do bytové jednotky jsou dýhované. Vybavení kuchynětvoří kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů, nezjištěno, předpokladplynový sporák. Osvětlovací techniku tvoří lustry, zářivková svítidla.

 

Vobytných místnostech je lino, v kuchyni je lino, koupelna má lino a v chodbě jepoloženo lino. V ostatních místnostech je lino.

 

Mezidalší vybavení bytu patří vestavěné skříně, digestoř, odvětrání prostorů ventilátory.

 

V bytě jezavedena elektřina o napětí 230V a je připojen k rozvodné síti elektrickéhoproudu. Zdrojem vody je vodovod, je napojen na veřejnou kanalizaci a rozvodzemního plynu je připojen. V bytě je dálkové ústřední topení a topná tělesatvoří závěsné radiátory. Ohřev vody je řešen centrálně.

 

Stěnybytu jsou bez vad, okna v bytě jsou bez vad, podlahy jsou zastaralé, vybaveníje zastaralé a rozvody jsou zastaralé. Stav oceňované bytové jednotky je dobrý.

 

Pozemekje bez porostů, není oplocen. Pozemek je rovinatý. K objektu lze přijet bezproblému po zpevněné obecní cestě.

Fotogalerie

 
Recovery Consult s.r.o. | e-aukce.com
Provozovatelem serveru drazby.exekutori.cz je Recovery Consult s.r.o., Podnikatelská 539, 19011 Praha
IČ: 08173184    tel.: +420 725 937 436

spravce@e-aukce.com | Všeobecné podmínky užívání serveru | Zásady ochrany osobních údajů
Copyright ©2022 Recovery Consult s.r.o.
drazby.exekutori.cz
administrace: Aira Group s.r.o.