DRAŽBA 7387/08 - Rodinný dům v obci Kunratice, okres Děčín

spisová značka 124 EX 7387/08

Aktuální čas

začátek dražby30.11.2022 10:30  konec dražby30.11.2022 10:45 typ majetkurodinné domy, obytné stavby
lokalitakraj Ústecký - okres Děčín

nejnižší podání 332 500 Kč 

znalecký posudek665 000 Kč dražební jistota35 000 Kč minimální příhoz10 000 Kč

 OPAKOVANÁ DRAŽBA - 2. KOLO

      doporučit

Popis

2. DJ - Rodinný dům v obci Kunratice, okres Děčín

Vzhledem ke skutečnosti, že prohlídka vnitřních prostor rodinného domu nebyla umožněna a proběhla pouze zvenčí, je konstrukční řešení, technické vybavení a napojení na inženýrské sítě popsáno jako standardní pro daný typ stavby a dle informací p. Baláže. Stejně tak nemohla být provedena detailní identifikace příslušenství a skutečné provedení tedy může být jiné

Oceňovaný rodinný dům byl postaven jako samostatný objekt a má celkem 2 nadzemní podlaží. Dům má částečné podsklepení, není zde půda a nemá vybudované obytné podkroví. Objekt byl postaven odhadem v roce 1910.

Podlahová plocha činí dle náhledů KN cca 252 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 282 m2.

Vnitřní omítky jsou vápenocementové. Okna jsou plastová s dvojsklem, špaletová. Orientace obytných prostor je na sever, jih, západ. Vybavení koupelny tvoří pravděpodobně klasická vana, umyvadlo a na WC je klasická toaleta. V domě jsou voštinové dveře, zárubně jsou pravděpodobně ocelové a vchodové dveře jsou dřevěné.

Vybavení kuchyně: kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů, elektrický sporák. Osvětlovací techniku tvoří lustry.

V obytných místnostech je podlaha nejspíše řešena: lino, prkenná podlaha, kuchyně má na podlaze keramickou dlažbu, v koupelně jsou podlahy tvořeny keramickou dlažbou a v chodbě je keramická dlažba.

Do domu je zavedena elektřina o napětí 230V a je připojen k rozvodné síti elektrického proudu. Do objektu je zaveden vodovod, je napojen na veřejnou kanalizaci a zemní plyn zde není zaveden. V domě je topení řešeno lokálně kamny a nejsou zde namontována topná tělesa. V domě je pro ohřev vody instalován bojler.

Stěny objektu jsou podstandardního provedení, střecha je v dezolátním stavu, okna v objektu jsou bez vad, podlahy jsou zastaralé, vybavení v domě je zastaralé a rozvody v domě jsou zastaralé. Stav rodinného domu je špatný.

Přilehlý pozemek je spíše bez porostů, jako oplocení části pozemku byl použit dřevěný plot, částečně neoploceno. Samotný pozemek je rovinatý. K objektu je bezproblémový přístup po zpevněné obecní cestě. Je zde možnost parkování na vlastním pozemku.

Fotogalerie

 
Recovery Consult s.r.o. | e-aukce.com
Provozovatelem serveru drazby.exekutori.cz je Recovery Consult s.r.o., Podnikatelská 539, 19011 Praha
IČ: 08173184    tel.: +420 725 937 436

spravce@e-aukce.com | Všeobecné podmínky užívání serveru | Zásady ochrany osobních údajů
Copyright ©2022 Recovery Consult s.r.o.
drazby.exekutori.cz
administrace: Aira Group s.r.o.