Dražba luxusní vily (674 m2) s dalším RD (586 m2) s pozemky a příslušenstvím v Lánech, okr. Kladno

spisová značka 131 EX 2908/17-154

začátek dražby05.09.2018 10:00  konec dražby05.09.2018 11:00 typ majetkurodinné domy, obytné stavby
lokalitakraj Středočeský - okres Kladno

nejnižší podání 33 333 333 Kč - NEVYDRAŽENO 

znalecký posudek50 000 000 Kč dražební jistota5 000 000 Kč minimální příhoz1 000 Kč

 DRAŽBA UKONČENA - NEVYDRAŽENO

Popis

Virtuální prohlídka nemovitosti zde:

https://www.youtube.com/watch?v=dEJECtIxyVk

Možnost prohlídky, a to dne 21. 6. 2018 od 10:00 na adrese Lesní 497, Lány.

Nemovitosti se nachází v okrajové jižní části obce Lány, v okolní zástavbě novostaveb RD a rozestavěných (některé dlouhodobě) RD, v blízkosti autobusově zastávky, která je vzdálena cca. 200 m. Nemovitosti jsou přístupné z ulice Lesní, z veřejné zpevněné komunikace na pozemku p.č.199/93 ve vlastnictví obce. Oceňované nemovitosti jsou situované cca. 1,1 km od centra obce serozšířenou občanskou vybaveností - obecní úřad, pošta, knihovna, MŠ a ZŠ, sportoviště, muzeum,obchody a služby a komplexní občanská vybavenost města Kladno je vzdálena cca. 11 km. Zpohledu oceňované nemovitosti se jedná o polohu průměrnou, v klidné oblasti s plnouinfrastrukturou, vhodnou k bydlení. Vybudována na rovinatém pozemku, území je zainvestováno,možnost napojení na NN, VV, VK a plyn.


Jedná se samostatně stojící stavbu RD, která je se sousední obdobnou stavbou RD čp. 651 (jesoučástí) spojena terasou. Stavba je přízemní téměř v celé ploše podsklepená, se stavebněupraveným podkrovím, zastřešená sedlovou střechou, s krytinou z pálených tašek. Stavba obsahujev suterénu technické zázemí, wellness s fitness a místností se sejfem a dále klubovnu s krbem,billiardový salonek a sociální příslušenství, v přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňskýmkoutem, hala se schody, apartmán s vlastním sociálním příslušenstvím, pokoj a sociálnípříslušenství společné, v podkroví se dále nachází 2 apartmány, z toho jeden s vlastním sociálnímpříslušenstvím. Stavba je přístupná hlavním vchodem, nebo ze zadní strany z terasy přístupné povenkovním točitém schodišti z úrovně suterénu. provedena v nadstandardu a s velmi dobrýmvybavením.Stavba je postavená na betonových základech s provedenou izolací, svislé konstrukce zděné z cihel,klempířské konstrukce z pozinkového plechu, venkovní fasáda se zateplením a obkladem v imitacicihly, okna plastová izolační + střešní okna, dveře hladké plné nebo z části prosklené, v interiéruobložkové. Vnitřní omítky jsou vápenné štukové, stropy rovné, v podkroví v části zkosené, podlahys keramickou dlažbou, schody železobetonové s obkladem dlažby. Kuchyně vybavena kuchyňskoulinkou na míru s vestavěnými spotřebiči, koupelny vybaveny vanou nebo sprchovým koutem,umyvadlem, splachovacím WC samostatné nebo v koupelně, celkem 6x, vše s provedenýmikeramickými a dřevěnými obklady. V pokojích vestavěné skříně a nábytek na míru. Vytápěníústřední plynovým kotlem s kogenerační jednotkou, klimatizací a dále lokální krbovou vložkou skamenným obkladem. Ohřev TUV bojlery.Příslušenstvím je vedlejší stavba zahradní kolny (23,8 m2) na pozemku st.p.č. 894 dále vedlejšístavba nezapsaného dřevěného altánu s otevřenou pergolou a letní kuchyní (42,5 m2) a rozsáhlévenkovní úpravy spočívající v přípojkách sítí - VV, NN a plyn, VK, spodní jezírko s molem (hl. 3,5m) a malé jezírko okrasné, dále zpevněné plochy okolo stavby, oplocení pozemku.Součástí pozemku p.č.200/8 je dřevěná kolna (24m2 na zahradní techniku a skleník 12,3m2)Stavebně technický stav:Stavba byla postavena cca v r. 2010, tzn v užívání 8let. Ke dni místního šetření je stavba ve velmidobrém technickém stavu, odpovídající stáří.

Jedná se samostatně stojící stavu RD, která je se sousední obdobnou stavbou RD čp. 651 (součástíocenění, které jsou navzájem provozně propojeny, lze však užívat samostatně po lehkých úpravách)spojena terasou. Stavba je přízemní téměř v celé ploše podsklepená, se stavebně upravenýmpodkrovím, zastřešená sedlovou střechou, s krytinou z pálených tašek. Stavba obsahuje v suterénuapartmán, technické zázemí, garáž, saunu a dále klubovnu s krbem, vinný sklípek a sociálnípříslušenství, v přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní, hala se schody, apartmán s vlastnímsociálním příslušenstvím, a sociální příslušenství společné, v podkroví se dále nachází 2 apartmányoba s vlastním sociálním příslušenstvím. Stavba je v mírně nadstandardním provedením a s velmidobrým vybavením.Stavba je postavená na betonových základech s provedenou izolací, svislé konstrukce zděné z cihel,klempířské konstrukce z pozinkového plechu, venkovní fasáda se zateplením a vápennými obklady,okna plastová izolační + střešní okna, dveře hladké plné nebo z části prosklené, v interiéruobložkové. Vnitřní omítky jsou vápenné štukové, stropy rovné, v podkroví v části zkosené, podlahys keramickou dlažbou, schody železobetonové s obkladem dlažby. Kuchyně vybavena kuchyňskoulinkou na míru s vestavěnými spotřebiči, koupelny vybaveny vanou nebo sprchovým koutem,umyvadlem, splachovacím WC samostatné nebo v koupelně, celkem 5x, vše s provedenýmikeramickými a dřevěnými obklady. V pokojích vestavěné skříně a nábytek na míru. Vytápěníústřední plynovým kotlem, klimatizací a dále lokální krbem. Ohřev TUV el. bojlerem.Příslušenstvím je vedlejší stavba nezapsaného dřevěného altánu a rozsáhlé venkovní úpravyspočívající v přípojkách sítí - VV, NN a plyn, VK, terénních úpravách, dále zpevněné plochy okolostavby, oplocení pozemku.Stavebně technický stav:Stavba byla postavena cca v r. 2005, tzn, v užívání 13let. Ke dni místního šetření je stavba v dobrémtechnickém stavu, odpovídající stáří. Na stavbě jsou zjištěny drobné nedodělky nebránící užívánístavby a dále je na stavbě znatelná zanedbaná údržba.

Fotogalerie

 
Provozovatelem serveru drazby-exekutori.cz je NeutriCS a.s., Štětkova 1638/18, 140 00 Praha 4 - Nusle
IČ: 25435795    tel. +420 241 416 417, +420 725 545 465

spravce@e-aukce.com | Všeobecné podmínky užívání serveru | Zásady ochrany osobních údajů
Copyright ©2000-2019 NeutriCS a.s.
drazby-exekutori.cz
administrace: Aira Group s.r.o.